Soutěžte o veterinární přípravky pro zdravé zuby nebo polokošili od AktivniZvire.cz!

Psí zuby
Inzerent


23. 5. 2017

Komerční sdělení

Čeští biologové a veterináři z inovativní společnosti Contipro vyvíjejí veterinární přípravky řady Aktivní zvíře s unikátním složením. Hlavně díky obsahu kyseliny hyaluronové zajistí účinnou prevenci nebo zmírnění řady zdravotních problémů.  Hlavními produkty této řady jsou kloubní výživa Geloren Dog, tyčinky na čištění zubů Kelparen a gel pro zdravé dásně Dentaren.

Tyčinky Kelparen na čištění zubů malých psů a koček

Péče a zuby a ústní dutinu u malých psů a koček je velmi složitá. Pokud se zanedbá, dochází k tvorbě zubního kazu, paradentóze až vypadávání zubů. Ztráta chrupu u zvířat má fatální následky, protože se chybějící zuby nedají nahradit tak jako u lidí. Teď už ale máme řešení – dentální tyčinky Kelparen, které zuby čistí, zabraňují zápachu z tlamy a působí protizánětlivě.

Grafy: Snížení halitózy 85 %, úbytek plaku 76%, redukce kamene 62 %

Účinnost tyčinek

Dentaren gel pro zdravé dásně vašeho psa i kočky

Když se zuby domácích zvířat nečistí, může dojít k zánětům dásní projevujícím se jejich krvácivostí a zápachem z tlamy. Viníkem je usazený zubní plak, který se postupně mění v zubní kámen. Pokud se zuby neošetří a kámen neodstraní, rozvine se paradentóza a v poslední fázi zuby vypadnou. Odstranění zubního kamene provádí odborně veterinář. Při tomto zákroku dochází k drobným poraněním dásní, která se musí ošetřit. Psi i kočky se často zraní i sami při okusování klacíků nebo jiných tvrdých a ostrých předmětů. Pro tyto případy byl vyvinutý gel Dentaren, který pomáhá drobné ranky v ústní dutině hojit.

Soutěžte o veterinární přípravky pro zdravé zuby nebo polokošili od AktivniZvire.cz!

Chcete Kelparen nebo Dentaren vyzkoušet? Zkuste štěstí v naší soutěži a získejte ho zdarma!

Stačí vybrat správnou odpověď na soutěžní otázku, která se nachází na stránkách www.aktivnizvire.cz.

Soutěž ukončena, kontaktujeme výherce.

Ceny

  1. místo Kelparen
  2. místo Dentaren
  3. místo polokošile Aktivní zvíře

Pravidla soutěže

Soutěž trvá od zveřejnění dne 23. 5. do 30. 5. 2017 (do 23.59 hod.). Vyhrávají autoři odpovědí, které se budou nacházet na konci první čtvrtiny, v polovině a konci třetí čtvrtiny celkového množství zaslaných správných odpovědí (př: v případě 100 správných odpovědí vyhrává 25., 50. a 75. odpověď), konkrétní čísla budou zveřejněna spolu s výherci. Výherce kontaktujeme e-mailem a následně zveřejníme v aktualizovaném článku soutěže. V případě, že se nepodaří výherce do 5 pracovních dnů kontaktovat, cenu získává následující v pořadí. Z jedné IP adresy a e-mailové adresy je možno odeslat maximálně 1 platnou odpověď.

Osobní údaje budou (bez dodatečného svolení k zasílání e-mailů) použity pouze pro potřebu soutěže. E-mailové adresy mohou být v případě souhlasu ve formuláři použity k zasílání reklamních i nereklamních e-mailů od magazínu Mazloun.cz a e-shopu aktivnizvire.cz.

Soutěž naleznete také na Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Inzerent

Autorem tohoto článku je zadavatel inzerce.

Máte dotaz nebo radu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *