Poradíme, jak nakupovat krmivo pro psy levněji

Krmivo pro psy
Inzerent


29. 4. 2018

Komerční sdělení

O tom, že pes je nejlepším přítelem člověka není pochyb. Ale platí to i obráceně? Kvůli pár ušetřeným korunám svému čtyřnohému miláčkovi kupujeme nekvalitní krmiva. Nekvalitní strava může vést až ke zdravotním problémům vašeho psa. Máme pro vás lepší způsob, jak ušetříte a váš pejsek zůstane zdravý a spokojený.

tipli-cashback

Věděli jste, že levné krmivo pochybných značek často místo masa obsahuje drůbeží separát? A místo kvalitní zeleniny pouze chemii? Při honbě za ušetřenými penězi bohužel složení krmiva často opomíjíme. Kdybyste složení krmiva znali, servírovali byste s čistou hlavou pejskům chemický koktejl místo kvalitní a vyvážené stravy?

Odměňte své psí miláčky kvalitní stravou

Vracíte se po těžkém dni z práce a pejsek už na vás čeká za dveřmi. Máte špatnou náladu, ale procházka s pejsek vše spraví. Věrnějšího přítele byste našli jen těžko. Za to všechno, co pro nás pejsci dělají si přece zaslouží kvalitní potravu, že ano?

Co vlastně kvalitní psí strava znamená?

Nejde o žádnou alchymii, stačí zapojit selský rozum. Psí strava by měla být vyvážená, proto při výběru granulí sledujte kromě obsahu masa také obsah vitamínů, sacharidů a vlákniny. Vítané plus je, pokud granule obsahují rybí olej, glukosamin nebo chondroitin.

Výhodou nákupu psích granulí na internetu je možnost si složení v klidu projít. Mrkněte se na nabídku e-shopu Krmení.cz a získejte odměnu za nákup s Tipli.

Tipli - peníze zpět za nákup

Nakupujte psí krmivo výhodně s Tipli

Kvalitní krmivo ale nemusí znamenat díru v peněžence. Vstupte do nákupního klubu Tipli a nakupujte chovatelské potřeby za nejvýhodnější ceny na trhu. Pouze s Tipli můžete využít tisíce slev a exkluzivních slevových kupónů do vašich oblíbených obchodů. Na nejlepší nabídky vás Tipli dokonce samo upozorní, takže vám neunikne žádná slevová akce. Navíc máte na jedné stránce akční letáky do vašich oblíbených obchodů.

Členové nákupního klubu Tipli mají ještě jednu skvělou výhodu. Z každého nákupu vám Tipli pošle část peněz zpět. Ptáte se, jak je to možné? Internetové obchody jsou ochotné platit odměnu za přivedeného zákazníka. Tipli si ale peníze nenechá a většinu pošle zpátky vám.

TIP: Je libo slevu 25 % na psí krmivo? Mrkněte na nabídku e-shopu Zoohit na Tipli.

Jak funguje Tipli?

Ušetřete na psím krmivu tisíce korun ročně

Sbírat odměny s Tipli je opravdu hračka. Pojďme si to ukázat na konkrétním příkladu.

Lenka se zdarma zaregistrovala na Tipli, kde rovnou objevila slevový kupón se slevou 10 % z nákupu v e-shopu SUPER ZOO. Neváhala a do e-shopu rovnou z Tipli přešla. V nabídce našla své oblíbené krmivo Eukanuba za 1 099 Kč. Díky slevovému kupónu z Tipli tak Lenka zaplatila pouze 999 Kč. Po dokončení nákupu Lenka ještě získala odměnu ve výši 44,95 Kč.

Při spotřebě dvou balení krmiva měsíčně Lenka díky Tipli ušetří 3 600 Kč ročně.

Vstupte i vy do světa výhodných nákupů

Chcete i vy ušetřit ročně přes 3 tisíce Kč pouze na krmivu pro psy? Zaregistrujte se na Tipli hned teď a neutratíte ani o korunu navíc. Nejlepší je, že registrace na Tipli.cz je zcela zdarma a zvládnete ji za pár vteřin.

Inzerent

Autorem tohoto článku je zadavatel inzerce.

Máte dotaz nebo radu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *