Soutěžte s Aktivnizvire.cz o přípravek pro dokonale zdravý chrup vašeho miláčka

Psí chrup
Inzerent


Říjen 30, 2017 8:34 am

Komerční sdělení

Veterinární produkty řady Aktivní zvíře pocházejí z české farmaceutické firmy Contipro, která se zabývá výzkumem a výrobou kyseliny hyaluronové. Tato látka zajistí účinnou prevenci nebo zmírnění řady zdravotních problémů u domácích zvířat, hlavně psů a koček.

Soutěžte s Aktivnizvire.cz o přípravek pro dokonale zdravý chrup vašeho miláčka

Přípravky řady Aktivní zvíře

Hlavními produkty řady Aktivní zvíře jsou přípravky pro psy a kočky – kloubní výživa Geloren Dog, tyčinky na čištění zubů Kelparen a gel pro zdravé dásně Dentaren. Geloren dog obsahuje kromě kyseliny hyaluronové celý mix účinných látek, který podporuje celý pohybový aparát psa. Želatinové tablety mají příchuť uzené šunky a mohou se využívat jako odměna. Tyčinky Kelparen řeší obtíže v dutině ústní. Zuby čistí, zabraňují zápachu z tlamy, brání usazování plaku a vzniku zubního kamene, působí protizánětlivě.

Soutěžte s Aktivnizvire.cz o přípravek pro dokonale zdravý chrup vašeho miláčka

Dentaren gel – péče o ústní dutinu vašeho psa i kočky

Usazený zubní plak, který se postupně mění v zubní kámen, vede často k zánětům dásní. Aby nedošlo ke ztrátě chrupu, musí být zubní kámen odborně odstraněn. Při tomto zákroku dochází k drobným poraněním dásní, která se musí ošetřit. K úrazům v ústní dutině dochází také často při okusování ostrých předmětů. K ošetření těchto drobných poranění je určen gel Dentaren, který pomáhá ranky v ústní dutině hojit.

Chcete vyhrát cenu od Aktivní zvíře? Zkuste štěstí v naší soutěži!

Soutěž ukončena, kontaktujeme výherce.

Pravidla soutěže

Soutěž trvá od zveřejnění dne 30. 10. do 5. 11. 2017 (do 23.59 hod.). Vyhrávají autoři odpovědí, které se budou nacházet na konci první čtvrtiny, v polovině a konci třetí čtvrtiny celkového množství zaslaných správných odpovědí (př: v případě 100 správných odpovědí vyhrává 25., 50. a 75. odpověď), konkrétní čísla budou zveřejněna spolu s výherci. Výherce kontaktujeme e-mailem a následně zveřejníme v aktualizovaném článku soutěže. V případě, že se nepodaří výherce do 5 pracovních dnů kontaktovat, cenu získává následující v pořadí. Z jedné IP adresy a e-mailové adresy je možno odeslat maximálně 1 platnou odpověď.

Osobní údaje budou (bez dodatečného svolení k zasílání e-mailů) použity pouze pro potřebu soutěže. E-mailové adresy mohou být v případě souhlasu ve formuláři použity k zasílání reklamních i nereklamních e-mailů od magazínu Mazloun.cz a e-shopu aktivnizvire.cz.

Soutěž naleznete také na Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěžte s Aktivnizvire.cz o přípravek pro dokonale zdravý chrup vašeho miláčka

Inzerent

Autorem tohoto článku je zadavatel inzerce.

Máte dotaz nebo radu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *