Stále nová zábava pro vaši kočku

Škrabadlo


28. 6. 2019

Máte kočku? Pokud ano, nezapomínejte na to že kromě toho, že se s ní budete mazlit, nebo že ji budete krmit, byste neměli zapomínat ani na to, že bude mít dostatek zábavy. Pokud je kočka zavřená v domě nebo v bytě, dost často se může nudit. Jak toto eliminovat? Pořiďte škrabadlo pro očky, které jí onu potřebnou zábavu dokáže dodat.

Každá kočka je velmi zvídavá

Pokud jste již několik koček měli, tak toto naše tvrzení jenom potvrdíte. Pokud je to vaše první kočka, poznáte to už za několik dní. Kočky jsou stvoření, které se nejenom nerady nudí, ale jsou také velmi zvídavé a rádi zkouší něco nového. První dny mohou plně dostačovat klasická lákadla ve vašem bytě. Ty se ale časem omrzí. A tak přichází nejvyšší čas k tomu, abyste měli připravenu novou kratochvíli. A tou není nic jiného, než populární škrabadlo pro kočky.

Škrabadlo pro kočky

Na celý den i na celou noc

Uvidíte sami, že si ho oblíbí i vaše kočka. Na trhu existuje celá řada variant a obecně mžeme říci, že čím bude dané škrabadlo větší, tím lépe. Kočka si na něm může užívat celý den. V první řadě si zde bude hrát, poznávat ho a zkoumat jednotlivé jeho části. Také se stane místem příjemného odpočinku. Není nic výjimečného, že kočky zapomenou na svůj klasický pelíšek a škrabadlo pro kočky využívají i k tomu, že na něho chodí také spát. Pokud si ho oblíbí i vaše kočka, tak ji můžete nechat.

Chcete si pořídit štěně? NEPŘEHLÉDNĚTE!

Sepsali jsme pro vás 40stránkový e-book pro všechny nastávající páníčky.

Sepsáno na základě našich zkušeností

Potřebné informace přelouskáte snadno za jeden víkend, získáte přitom informace, které hledáte, uceleně na jednom místě. Sepsali jsme ji na základě našich zkušeností a odborných informací.

Kniha mimo jiné obsahuje

  • Jak vybrat psí plemeno
  • Jak najít chovatele a chovatelskou stanici
  • Jak připravit na štěně domácnost
  • Jak přivítat štěně doma
  • Vývoj a výcvik psa v prvním roce života

Zábava na dlouhé hodiny

Myslíte si že škrabadlo brzy omrzí? Rozhodně ne. To potvrzují všichni majitelé koček. Pokud máte větší byt neb dům, a svou kočku jste delší dobu neviděli, tak se běžte podívat do té místnosti, kde se nachází právě škrabadlo pro kočky. Běžte ji zakontrovat i za několik hodin a buďte si jisti tím, že tam stále ještě bude. A nemluvíme jenom o hodinové zábavě v rámci jednoho jediného dne. I když si můžete myslet, že se vaší kočce okouká, je opak pravdou. Rozhodně tomu tak nebude.

Autorem tohoto článku je partner, se kterým jsme navázali spolupráci.

Máte dotaz nebo radu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *