Už jste vyzkoušeli flyboarding – hit letošního léta?

flyboarding
Partner


28. 5. 2015

Spolupráce

Léto – to je doba odpočinku a dovolených, ale také hlavně skvělé zábavy. Právě v létě si můžeme užít nejvíce zábavy a vynahradit si tak celý jinak nudný rok. Naplánujte si dovolenou plnou zábavy a zážitků a užijte si ji na sto procent. Nebudete litovat a po zbytek roku budete na léto plné skvělých zážitků vzpomínat. Bude mnohem zajímavější, než když svou dovolenou strávíte vleže u moře, kde se budete jen převalovat z břicha na záda a naopak. Zasloužíte si víc. Skvělou dovolenou si můžete užít se svou rodinou, partou přátel nebo s partnerem.

Naplánovat si můžete odpočinkové i adrenalinové zážitky. Adrenalin vám vstříkne novou energii a elán do žil. Vybrat si můžete zážitky lehce adrenalinové, stejně jako ty vysoce adrenalinové. Tak například začít můžete letem balónem nebo jízdou ve Ferrari. Později můžete vyzkoušet třeba novinku mezi adrenalinovými sporty – flyboardig. Co si pod tímto názvem představit? Je ideální zábavou pro všechny milovníky létání a vody. Díky flyboardu si budete moci užít skvělé výskoky nad vodní hladinu. Je to skvělý zážitek pro opravdové požitkáře. Pokud byste rádi vyzkoušeli ještě něco více adrenalinového, můžete zkusit tandemový seskok padákem nebo bungee jumping.

Flyboarding si můžete vyzkoušet dokonce na třech místech v České republice, a to v Praze, Brně a na Orlické přehradě. Součástí tohoto zážitku je samozřejmě také odborná instruktáž a zapůjčení potřebného vybavení. Více informací najdete na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/flyboarding. Firma na zážitky vám nabízí také další skvělé zážitky, kterými si můžete zpříjemnit a osvěžit své léto. Vybírat si můžete z různých kategorií. Pro každého se zde najde ten pravý zážitek.

Partner

Autorem tohoto článku je partner, se kterým jsme navázali spolupráci.

Máte dotaz nebo radu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *