Soutěžte o přípravek Dentaren nebo tričko od Aktivnizvire.cz!

Geloren Dog


21. 11. 2016

Spolupráce

logo-3Veterinární přípravky řady Aktivní zvíře s unikátním složením byly vyvinuty českými biology a veterinárními lékaři z inovativní společnosti Contipro. Zajistí účinnou prevenci nebo zmírnění řady zdravotních problémů hlavně díky obsahu kyseliny hyaluronové.  Hlavními produkty této řady jsou kloubní výživa Geloren Dog a gel pro zdravé dásně Dentaren.

Dentaren gel pro zdravé dásně vašeho psa i kočky

V ústní dutině psů a koček může dojít k zánětům dásní projevujícím se jejich krvácivostí a zápachem z tlamy. Viníkem je usazený zubní plak, který se postupně mění v zubní kámen. Pokud se zuby neošetří a kámen neodstraní, rozvine se paradentóza a v poslední fázi zuby vypadnou. Odstranění zubního kamene provádí odborně veterinář. Při tomto zákroku dochází k drobným poraněním dásní, která se musí ošetřit. Psi se často zraní i sami při okusování klacíků nebo jiných tvrdých a ostrých předmětů. Pro tyto případy byl vyvinutý Dentaren, přípravek ve formě gelu, který pomáhá drobné ranky v ústní dutině hojit. Dentaren obsahuje speciálně upravenou kyselinu hyaluronovou a účinné antiseptikum oktenidin, působící proti širokému spektru bakterií, hub a virů.

 

Chcete Dentaren vyzkoušet? Zkuste štěstí v naší soutěži a získejte ho zdarma!

Stačí vybrat správnou odpověď na soutěžní otázku, která se nachází na stránkách www.aktivnizvire.cz.

Chcete si pořídit štěně? NEPŘEHLÉDNĚTE!

Sepsali jsme pro vás 40stránkový e-book pro všechny nastávající páníčky.

Sepsáno na základě našich zkušeností

Potřebné informace přelouskáte snadno za jeden víkend, získáte přitom informace, které hledáte, uceleně na jednom místě. Sepsali jsme ji na základě našich zkušeností a odborných informací.

Kniha mimo jiné obsahuje

  • Jak vybrat psí plemeno
  • Jak najít chovatele a chovatelskou stanici
  • Jak připravit na štěně domácnost
  • Jak přivítat štěně doma
  • Vývoj a výcvik psa v prvním roce života

Soutěžní otázka

Soutěž ukončena, kontaktujeme výherce.

Vyhrajte Dentaren gel nebo tričko Aktivní zvíře!

Ceny

  1. místo  Dentaren gel
  2. místo tričko Aktivní zvíře

Pravidla soutěže

Soutěž trvá od 21. 11. do 27. 11. 2016 (do 23.59 hod.). Vyhrávají autoři odpovědí, které se budou nacházet na konci první a třetí čtvrtiny celkového množství zaslaných správných odpovědí (př: v případě 100 správných odpovědí vyhrává 25. a 75. odpověď), konkrétní čísla budou zveřejněna spolu s výherci. Výherce kontaktujeme e-mailem a následně zveřejníme v aktualizovaném článku soutěže. V případě, že se nepodaří výherce do 5 pracovních dnů kontaktovat, cenu získává následující v pořadí. Z jedné IP adresy a e-mailové adresy je možno odeslat maximálně 1 platnou odpověď.

Osobní údaje budou (bez dodatečného svolení k zasílání e-mailů) použity pouze pro potřebu soutěže. E-mailové adresy mohou být v případě souhlasu ve formuláři použity k zasílání reklamních i nereklamních e-mailů od magazínu Mazloun.cz a e-shopu aktivnizvire.cz.

Soutěž naleznete také na Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Svou první zkušenost s chovem domácích mazlíčků jsem měl - jako většina dnešních dětí - asi v 10 letech s párem „džungaráků“. Narodilo se nám třikrát sedm mláďat. O svých zkušenostech jsem se podělil na internetu, díky čemuž vznikl magazín Mazloun.cz. :)

Máte dotaz nebo radu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články