Jak ušetřit a zároveň dopřát svým mazlíčkům to nejlepší?

Pelíšek pro psy
Partner


1. 3. 2017

Spolupráce

Pořídit svým domácím zvířátkům tu nejkvalitnější stravu nebo třeba pohodlné pelíšky není občas pro naši peněženku jednoduché. A v téhle chvíli přichází jedna prima zpráva – můžete při tom ušetřit. Ne díky slevám (to je samozřejmě příjemný bonus 🙂 ), ale díky takzvanému cashback portálu. Ten totiž zařídí, abyste za nákup dostali část peněz zpátky.

Pes (francouzský buldoček) na červeném polštáři, pozadí je bílé

Co si představit pod pojmem cashback portál?

Slovo cahback se překládá jako “peníze zpátky.” Ve zkratce se jedná o webovou stránku, která spolupracuje s mnoha e-shopy. Když právě do daného e-shopu přejdete právě přes cashback portál, po krátké době vám vrátí část peněz z vaší platby zpět – u Tipli až 33 % z celkové ceny.

Jak začít šetřit?

Je to jednoduché: zaregistrujete se zdarma u cashback portálu Tipli a vyberte si z nabídky 350 internetových obchodů, ve kterém chcete nakupit. Do tohoto obchodu přejděte právě přes cashbackový portál (tento krok je velmi důležitý) a pak už nakupujte tak, jako obvykle.

Obchody zaměřené na domácí mazlíčky, ve kterých ušetříte

Kde nakoupit pro zvířecí miláčky a ještě ušetřit? Třeba v obchodech: Zoohit, Pet-food, HappyZoo.cz, Dobrá miska nebo časkrmení.cz. A samozřejmě i jinde. Podívejte se sami, kde s Tipli ušetříte. 🙂

Partner

Autorem tohoto článku je partner, se kterým jsme navázali spolupráci.

Máte dotaz nebo radu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *