Testujeme mystery box od Super zoo

Testujeme mystery box od Super zoo
Profilový obrázek


16. 3. 2021

Také váš pejsek miluje krabice a myslí si, že v nich je ukryto překvapení právě pro něj? Náš tester pamlsků Aspen se těší na každý balíček s jeho jménem. Tentokrát jsme díky spolupráci se společností Super zoo mohli otestovat jednu novinku – mystery box plný překvapení. Pojďte se podívat, co vše jsme v mystery boxu našli, jak jsme byli s produkty spokojeni a které z nich bychom vám s čistým svědomím mohli doporučit.

Pamlsky Rasco premium

Tyto pamlsky bychom rádi označili za pochoutku pro opravdové psí labužníky. Náš psí tester měl možnost ochutnat dvě varianty těchto prémiových pamlsků značky Rasco. První z nich byly poloměkké kousky Beef Bites z hovězího masa (94 %). Podle nás se jedná o opravdu kvalitní pamlsky vhodné nejen na trénink, ale také k výcviku pomocí shapingu kde pejsek spotřebuje větší množství pamlsků nebo také do hlavolamů jako můžete vidět na obrázku. Výrobce tyto pamlsky doporučuje jak pro štěňátka, tak i dospělé psy. Díky své měkkosti jsou vhodné i pro psí seniory. Velkou výhodou je, že pamlsky se také dají nakrájet nebo nastříhat na menší kousky a díky tomu se z vašeho psa nestane hned přežraná koule. 🙂

Pamlsky Rasco Beef Bites

Dalším typem pamlsků, které jsme mohli vyzkoušet, byla tresčí rolka s kuřecím masem Rasco. Díky své vůni jsou tyto pamlsky pro pejsky velkým lákadlem. Byli jsme také mile překvapeni ze složení, které se z 50 % skládá z masa tresky a ze 49 % z kuřecího masa. Náš tester Aspen si tento typ pamlsku ve tvaru kroužku velmi oblíbil, a dokonce se jimi dokáže i na nějaký čas zabavit žužláním.

Rasco premium – treska s kuřecím masem

Hračka Dog Fantasy – pískací kravička

Snad každý pes miluje pískací hračky, aportovací balonky nebo přetahovací hračky. Některé typy hraček Dog Fantasy od Super zoo se dají označit jako 3 v 1, protože splňují všechny tři varianty současně.

Zejména tato 25cm kravička, která má hlavu ve tvaru balonku a je vyplněna pěnou, jež je velmi příjemná na dotek. Má dlouhý ocásek, který uvnitř ukrývá pískátko, což některé z vás nejspíš nepotěší, ale vašemu psímu příteli udělá určitě radost. Za ocásek se dá také přetahovat, z čehož měl náš tester největší potěšení. Kravička má na hlavě navíc malá ouška, kterých se Aspen hned ujal a začal je žužlat v tlamě. Co se týče kvality, tak u pejsků, kteří rádi trhají a škubají, nejspíše dlouho nevydrží jako většina plyšových hraček.

Hračka kravička Dog fantasy

Pochoutka Perrito

Tento 100g balíček potěší určitě každého pejskaře, který hledá pamlsky bez obilovin, lepku a bez barviv. Perrito vyrábí 100% přírodní pamlsky z masa sušeného horkým vzduchem. Vyrábí hned několik druhů pamlsků, například z krůtího masa, kuřecího masa až po výrobky z ryb. Výrobce tyto superprémiové pamlsky doporučuje pro dospělé psy. Mají ideální velikost na trénink pro všechny velikosti psů. Navíc se dají ještě nastříhat na menší kousky.

Zajímavostí je, že přestože náš tester Aspen pamlsky sušené horkým vzduchem nemá rád, na těchto si vyloženě pochutnal. A oblíbil si je jako odměnu ve čmuchacím koberečku pro psy.

Pamlsky Perrito z krůtího masa

Antiparazitikum Line-on Beaphar IMMO Shield

Klíšťová sezona je za rohem a pejskaři se začínají chytat za hlavu, protože netuší, co na ty otravné živočichy bude působit. My jsme od společnosti Super zoo dostali hubicí antiparazitikum založené na látce dimetikon, která od dvou dnů po aplikaci účinně likviduje všechny blechy v jakémkoliv stadiu, všenky, komáry a klíšťata.

IMMO Shield Line-on je vhodný pro psy od třetího měsíce věku. Balení obsahuje tři pipety, jejichž účinnost je krátkodobá a působí maximálně 5 týdnů po aplikaci. Výrobce doporučuje antiparazitikum aplikovat každé 4 týdny. Obsah pipety se nanáší na kůži podél páteře psa od krku až po jeho ocas. Můžete si vybrat ze tří typů balení podle váhy vašeho psa. Jsou rozděleny pro psy o váze 1–15 kg, 15–30 kg a 30–50 kg.

Výhodou je, že je toto antiparazitikum voděodolné a je vhodné jej také využít v domácnosti s dětmi a kočkami. Antiparazitikum však nelze aplikovat na březí nebo kojící feny. Výhodou oproti antiparazitnímu obojku může být estetičnost. Naopak nevýhodou je jeho krátkodobá účinnost.

Antiparazitikum pro psy

Z obsahu mystery boxu jsme byli mile překvapeni. Pro páníčka v boxu čekalo malé překvapení ve formě bločku a propisky s logotypem Super zoo a Aspen měl nejspíš největší radost z hračky a z pamlsků. Co však musíme vytknout, je zbytečné využití obrovské krabice a spousta plastové výplně uvnitř. Super zoo však prozatím nemá v plánu mystery box zařadit do prodeje, a tak mají spoustu času na to, aby vychytali všechny další mouchy. Na e-shopu Super zoo najdete spoustu dalších chovatelských potřeb, které se vám budou hodit k výcviku vašeho psa.

Mazloun testuje produkty ze Super zoo

Profilový obrázek

Zajímám se především o chov a psychologii psů. Řídím se pravidlem, že každé psí chování má nějakou příčinu. Doma mi dělá radost černobílý pes plemena border kolie – About Aspen Veselý ocas. Věnujeme se především agility, canicrossu a canisterapii. Chtěla bych vlastnit všechna štěňátka světa, ale to nemohu. Tak o nich alespoň píšu. :)

Máte dotaz nebo radu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *